Мала академія наук вітає майбутніх учених та їх учителів!

2010-12-20

/Files/images/novyny/DSC01548.JPG
18 грудня відбувся останній етап районного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН та здобувачів цього звання.
Анна Осадча (9А) блискуче захищала роботу з хімії (науковий керівник Оксана Валеріївна Аксьонова). Внесок учениці визнано перспективним та запропоновано наступного року продовжити дослідження.
Олександр Сіроус (9А) виборов звання члена Малої академії наук.
У загальному заліку (заочне оцінювання роботи науковцями, контрольна робота з української мови та літератури, захист роботи здобувачем) за умов серйозної конкуренції Олександр довів актуальність та цінність своєї наукової праці з мистецтвознавства.
Науковим керівником роботи є Лариса Віталіївна Климова, учитель образотворчого мистецтва, художньої праці та художньої культури. До контрольної роботи з української мови та літератури учня підготувала вчитель Оксана Іванівна Родіонова.

Вітаємо майбутніх учених та їх наставників!