Освітні портали

Освіта та наука України: нормативні акти, база даних ВУЗів та шкіл, новини.
Інститут педагогіки НАПН України
Електронна бібліотека
Інститут обдарованої дитини НАПН України
Про Нас. Проекти. Посилання. Партнерство. Видання. Контакти. Події. Форум. Онлайн. ICYS-Україна
Освіта.UA
Новини. Блоги. EduExpo. Довідники. Бізнес-освіта. Освіта за кордоном. Іноземні мови. Вища освіта. ЗНО. Середня освіта. Законодавство. Запитання.
Дія. Цифрова освіта
Всеукраїнська школа онлайн
Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації
Департамент. Освіта. Наука. Нормативно-правова база. Державно-громадське управління. Iнформацiя по районах Харкiвської областi. Останні новини. Календар подій. Анонси. Фотогалерея. Важлива інформація.
Департамент освіти Харківської міської ради
Новини. Департамент. Державні закупівлі. Райони. Міські програми. Заходи. Ми - харків'яни. Бібліотека.
Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради
Новини. Структура управління освіти. Державні закупівлі. Районні програми. Нормативно-правове забезпечення навчально-виховного процесу. Накази. Зовнішнє незалежне оцінювання. Методична робота.
Комунальний вищий навчальний заклад "Харківська академія неперервної освіти"
Про академію. Досягнення академії. Програмно цільові проекти. Методична діяльність. Наукова діяльність. Інновації. Участь у Міжнародних та Всеукраїнських проектах. Дистанційна освіта. Електронна бібліотека.
Освітній портал - освіта в Україні, освіта за кордоном
Довідник ВНЗ України. Зовнішнє тестування. Абітурієнту. Новини освіти та науки України та закордону. Каталог освітніх сайтів. Форум. Реферати, курсові, дипломні. Освіта за кордоном.
Edu Future 7W
Освітня платформа для інноваційних та передових навчальних матеріалів у школах по всьому світу

Учителям - предметникам

Онлайн-медіа про освіту і виховання дітей в Україні

"Formula.co.ua – математика для школи"
Цікаві математичні факти, історії з життя математиків, означення, описи понять, правила, теореми, закони, властивості, формули, математичні таблиці, розв'язки задач з елементарної математики.

Український біологічний сайт
Висвітлення сучасного стану біологічної науки та освіти в Україні.

Географіка: географічний портал
Програми, поурочне планування, розробки уроків, електронні уроки, практичні роботи, нетрадиційні уроки, задачі, література, довідкові матеріали.
Сайт учителя географії

Українська мова та література

Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського міського педагогічного університету імені Б.Д.Грінченка
Інформація для учителів - предметників на інформаційно-методичному сайті: методичні рекомендації, дидактичний матеріал, цікавий досвід.
Онлайн-ресурси з вивчення української мови.
Ізборник. З енциклопедії "Українська мова"
Лайфхаки з української мови.
Українська література. Електронна бібліотека