Зовнішнє незалежне оцінювання/Національний мультипредметний тест
НМТ міститиме три блоки завдань, два з яких – обов’язкові, а третій – на вибір вступника. Обов’язкові навчальні предмети – українська мова й математика, а на вибір – історія України, одна з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська), біологія, хімія та фізика. Предмет, тестування з якого вступник бажатиме пройти на вибір, він зазначатиме під час реєстрації для участі в НМТ. НМТ проходитиме в один день. Тестування триватиме 180 хвилин, отже, на кожний блок відведено по 60 хвилин.
У зв’язку з тим, що вже під час реєстрації треба обирати третій предмет, вступнику необхідно зважати на встановлені МОН коефіцієнти, що будуть застосовані для кожної із спеціальностей (докладніше про них можна дізнатися, відвідавши день відчинених дверей в обраному закладі вищої освіти).
Демонстраційні тести
Моніторингові дослідження НМТ
Зовнішнє незалежне оцінювання
Корисні посилання
Абітурієнту
Порядком прийому до ЗВО також встановлено, що середній бал свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти не враховується.
Тлумачення правил прийому до ЗВО - це завдання приймальних комісій, тому рекомендуємо брати участь у днях відкритих дверей, під час яких детально пояснюється суть застосування вагових коефіцієнтів до результатів НМТ з предметів при вступі на споріднену предмету спеціальність (додаток 7 до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2023 році).
У зв’язку з тим, що вже під час реєстрації треба обирати третій предмет, вступнику необхідно зважати на встановлені МОН коефіцієнти, що будуть застосовані для кожної зі спеціальностей (докладніше про них можна дізнатися, відвідавши день відчинених дверей в обраному закладі вищої освіти).
Мобільні додатки для тих, хто хоче бути вчасно інформованим ("Моє ЗНО", "Харківський РЦОЯО")
Підготовка до ЗНО/НМТ
12 корисних ресурсів (математика, фізика, хімія та біологія)
Тренінги з історії України
Підготовка до тестів
Реєстрація на ЗНО
Коротко про результати ЗНО для випускників Харківської ЗОШ №154
2022
Результати дозволили вищу освіту в закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації отримувати всім 100 відсоткам випускників, які це планували. 100 відсотків претендентів на нагородження медалями підтвердили високий рівень знань на НМТ. 22 відсотки продовжили навчання в європейських закладах вищої освіти.
Вітаємо вчителя математики Людмилу Володимирівну Туль із результатом 200 балів в учнів Антона Гладишева та Злати Котлярової!
2019
Результати дозволили вищу освіту в закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації отримувати всім 100 відсоткам випускників, які це планували. 100 відсотків претендентів на золоту медаль підтвердили високий рівень знань на ДПА (ЗНО).
2018
Результати дозволили вищу освіту в закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації отримувати всім 100 відсоткам випускників, які це планували. 44 відсотки з них навчається за бюджетний кошт. 100 відсотків претендентів на золоту медаль підтвердили високий рівень знань на ДПА (ЗНО).
2017
Результати дозволили вищу освіту в закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації отримувати всім 92 відсоткам випускників, які це планували. 17 відсотків із них навчається за бюджетний кошт, а 8 відсотків - у європейських закладах. 100 відсотків претендентів на золоту медаль підтвердили високий рівень знань на ДПА (ЗНО).
2016
Результати дозволили вищу освіту в закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації отримувати всім 89 відсоткам випускників, які це планували. 4 відсотки з них навчається в європейських закладах.
2015
Вітаємо вчителя математики Людмилу Володимирівну Туль (Пелих) із результатом 200 балів в учня Антона Запорожченка!
2014
Усі випускники 2014 року склали ЗНО з математики, фізики, хімії, біології, англійської мови, всесвітньої історії, світової літератури на рівні, який забезпечив їм вступ до ВНЗ, із них 84 % навчаються за бюджетний кошт!
Кiлькiсть переглядiв: 1429