Зовнішнє незалежне оцінювання/Національний мультипредметний тест

Український центр оцінювання якості освіти
НМТ міститиме три блоки завдань, два з яких – обов’язкові, а третій – на вибір вступника. Обов’язкові навчальні предмети – українська мова й математика, а на вибір – історія України, одна з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська), біологія, хімія та фізика. Предмет, тестування з якого вступник бажатиме пройти на вибір, він зазначатиме під час реєстрації для участі в НМТ. НМТ проходитиме в один день. Тестування триватиме 180 хвилин, отже, на кожний блок відведено по 60 хвилин.
Календар проведення
Що потрібно знати про реєстрацію 03 квітня - 03 травня 2023 року?
У зв’язку з тим, що вже під час реєстрації треба обирати третій предмет, вступнику необхідно зважати на встановлені МОН коефіцієнти, що будуть застосовані для кожної із спеціальностей (докладніше про них можна дізнатися, відвідавши день відчинених дверей в обраному закладі вищої освіти).
Інфографіка "Що потрібно складати? Яким є час проходження? Які типи завдань будуть у блоках НМТ? Як підготуватися до НМТ? Де проходитиме НМТ? Коли проходитиме НМТ? Що потрібно знати про результати НМТ?"

Демонстраційні тести

загальні характеристики предметних тестів

Англійська мова
Біологія
Історія України
Математика
Українська мова
Фізика

Моніторингові дослідження НМТ

2022

Зовнішнє незалежне оцінювання

Нормативні документи
Пробне ЗНО
Моніторингові дослідження ЗНО

Корисні посилання

Міністерство освіти і науки України
Український центр оцінювання якості освіти
Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти
Департамент освіти Харківської міської ради
Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради
Освіта.ua

Абітурієнту

Хто такий абітурієнт?
Вступна кампанія 2023 року: визначено порядок прийому до закладів вищої освіти
Презентація
Законом встановлено, що прийом на навчання для здобуття вищої освіти здійснюється в особливому порядку. Наказом Міністерства освіти і науки України від 15.03.2023 № 276 «Про затвердження Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2023 році» (надіслано до Міністерства юстиції України для державної реєстрації) визначено Порядок. Слід зазначити, що під час проведення державної реєстрації до тексту порядку можуть бути внесені зміни.
Порядком прийому до ЗВО також встановлено, що середній бал свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти не враховується.
Тлумачення правил прийому до ЗВО - це завдання приймальних комісій, тому рекомендуємо брати участь у днях відкритих дверей, під час яких детально пояснюється суть застосування вагових коефіцієнтів до результатів НМТ з предметів при вступі на споріднену предмету спеціальність (додаток 7 до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2023 році).
У зв’язку з тим, що вже під час реєстрації треба обирати третій предмет, вступнику необхідно зважати на встановлені МОН коефіцієнти, що будуть застосовані для кожної зі спеціальностей (докладніше про них можна дізнатися, відвідавши день відчинених дверей в обраному закладі вищої освіти).
МОН України: вища освіта
Вступ. Освіта.ua
Інформаційна система "Конкурс"
Як обрати вищу освіту?
Умови прийому для вступу на бакалавра
Мобільні додатки для тих, хто хоче бути вчасно інформованим ("Моє ЗНО", "Харківський РЦОЯО")
Інші мобільні додатки

Підготовка до ЗНО/НМТ

Особливості ЗНО
Кому потрібне ЗНО з української літератури?
ЗНО без стресу: поради батькам випускників
11 ресурсів, що стануть у нагоді (вивчаємо українську, англійську, історію, літературу та географію)

12 корисних ресурсів (математика, фізика, хімія та біологія)

Тренінги з історії України

Підготовка до тестів

Тести ЗНО минулих років
Програми підготовки з різних предметів завантажуємо з сайту Українського центру оцінювання якості освіти.
Також у пригоді стануть звіти ЗНО, варто звернути увагу на психометричні характеристики сертифікаційних робіт у презентації "ЗНО як складова системи забезпечення якості освіти", тренувальні онлайнові тестування, підготовка до ЗНО онлайн, тести ЗНО онлайн, методичний порадник.

Реєстрація на ЗНО

Реєстрація відбуватиметься у зазначений на сайті Українського центру оцінювання якості освіти період.

Коротко про результати ЗНО для випускників Харківської ЗОШ №154

Про рейтингування шкіл за результатами ЗНО

2022

Результати дозволили вищу освіту в закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації отримувати всім 100 відсоткам випускників, які це планували. 100 відсотків претендентів на нагородження медалями підтвердили високий рівень знань на НМТ. 22 відсотки продовжили навчання в європейських закладах вищої освіти.

Вітаємо вчителя математики Людмилу Володимирівну Туль із результатом 200 балів в учнів Антона Гладишева та Злати Котлярової!

2019

Результати дозволили вищу освіту в закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації отримувати всім 100 відсоткам випускників, які це планували. 100 відсотків претендентів на золоту медаль підтвердили високий рівень знань на ДПА (ЗНО).

2018

Результати дозволили вищу освіту в закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації отримувати всім 100 відсоткам випускників, які це планували. 44 відсотки з них навчається за бюджетний кошт. 100 відсотків претендентів на золоту медаль підтвердили високий рівень знань на ДПА (ЗНО).

2017

Результати дозволили вищу освіту в закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації отримувати всім 92 відсоткам випускників, які це планували. 17 відсотків із них навчається за бюджетний кошт, а 8 відсотків - у європейських закладах. 100 відсотків претендентів на золоту медаль підтвердили високий рівень знань на ДПА (ЗНО).

2016

Результати дозволили вищу освіту в закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації отримувати всім 89 відсоткам випускників, які це планували. 4 відсотки з них навчається в європейських закладах.

2015

Відповідно до рейтингу ЗНЗ за результатами ЗНО з української мови та літератури ХЗОШ №154 посіла 3 місце серед загальноосвітніх шкіл Шевченківського (Дзержинського) району м.Харкова.

Вітаємо вчителя математики Людмилу Володимирівну Туль (Пелих) із результатом 200 балів в учня Антона Запорожченка!

2014

Усі випускники 2014 року склали ЗНО з математики, фізики, хімії, біології, англійської мови, всесвітньої історії, світової літератури на рівні, який забезпечив їм вступ до ВНЗ, із них 84 % навчаються за бюджетний кошт!
Кiлькiсть переглядiв: 1429