ХІIІ Міська предметна олімпіада випускників школи І ступеня „Путівка в науку ”: районний етап

2015-03-16

Учитель 4Б класу з російською мовою навчання Олена Віталіївна Вовкушевська підготувала переможців у двох номінаціях:
  • предмет "Математика"
А.Рідзель (1 місце)
  • предмет "Природознавство"
Д.Зубко (1 місце)
Учитель 4А класу з українською мовою навчання Яна Володимирівна Кісильова підготувала переможця в номінації
  • предмет "Математика"
А.Пасенко (2 місце)
Учитель 1А класу з українською мовою начання Олена Дмитрівна Глущенко підготувала переможця в номінації
  • предмет "Українська мова"
А.Репухіна (3 місце)

Вітаємо! Бажаємо талановитих першокласників!

Про подальші успіхи випускників Я.В.Кісильової (учні 8А класу) та О.В.Вовкушевської (учні 8Б класу) під час навчання в ХЗОШ №154 читайте тут. Також учні цих учителів - випускники 11А класу 2014 року.
2014 та 2011 року О.Д.Глущенко також підготувала переможців у номінації "Українська мова". Катерина Слесик (8Б) тепер перемагає в предметних олімпіадах, навчаючись в основній школі.
2013 року колишні учні О.Д.Глущенко стали випускниками старшої школи. Усі абітурієнти склали ЗНО на рівні, достатньому для втілення їх життєвих планів. Випускниці Анна Осадча, Анастасія Щербіна закінчили старшу школу з медалями за успіхи в навчанні.
Про успіхи вчителів ХЗОШ №154 в підготовці переможців міської предметної олімпіади випускників школи І ступеня „Путівка в науку ” минулих років читайте тут.

В успішних учнів учителі талановиті, чи не так?