Навчальна практика: "Навколишній світ" у Харківському зоологічному парку

2014-06-11

/Files/photogallery/8627/мобільники цікаві не тільки дітям.JPG
06 червня 2014 учні 6Б класу мали з учителем О.В.Аксьоновою практичне заняття в Харківському зоологічному парку з предмета «Навколишній світ» за темою «Різноманітність та поширеність біомаси на планеті».

/Files/photogallery/8627/1.JPGДля перегляду фоторепортажу О.В.Аксьонової натисніть на малюнок

Заняття мало на меті розглянути пристосування живих організмів для існування в різних кліматичних умовах нашої планети, учитися з повагою ставитися до представників тваринного та рослинного світу.
Напередодні кожний із учнів отримав завдання підготувати повідомлення про спосіб існування та пристосування тварин, що мешкають у зоологічному парку, на вибір.
Кожний учень став екскурсоводом для інших, розповідаючи про тварин, які їх зацікавили. Потім усі разом пригощали мешканців зоопарку ласощами, які приготували заздалегідь.
Було дуже цікаво!

Відповідати за тих, кого приручили, це дорослішати, чи не так?