Навчальна практика: "Хімія" про історію розвитку фармації

2014-06-03

/Files/photogallery/8607/2014_06_2-3_himia_7b_aksjonova (11).JPG
02-03 червня 2014 року 7-Б клас та 7-А клас під час навчальної практики були запрошені вчителем хімії Оксаною Валеріївною Аксьоновою на екскурсію до музею історії розвитку фармації та в оранжерею Харківського національного фармацевтичного університету.

/Files/photogallery/8607/2014_06_2-3_himia_7b_aksjonova (13).JPGДля перегляду фоторепортажу натисніть на малюнок

Особливо запам'яталися дітям інсталяція аптекаря в музеї, оранжерея (з різними цитрусовими, інжир), різні види бегоній. Дивною на смак виявилася мандаринка, яку використовують для виробництва мармеладу. На жаль, вона була дуже маленька і її не вистачило на всіх.
У музеї історії розвитку фармації був створений макет університету з басейном. Але ми не змогли в ньому побувати, адже будівництво його в планах.
На території університету проживає надзвичайно доброзичливий песик – Бобик Георгійович, на нашу думку, який дає всім лапу й любить фотографуватися біля пам'ятників.
Вікторія Зернова, учениця 7Б класу.

Непогано було б попрактикуватися в фармакадемії, чи не так?