Райдуга танцю

2009-11-23

/Files/images/fff 051.jpg

25 жовтня 2009 учні 154 школи в спортивному комплексі «Локомотив» ім. Героя України Г. Кірпи відвідали 3 конкурсний день VI Міжнародного фестивалю-конкурсу спортивного танцю "Кубок Харківського міського голови" за участю зарубіжних спортивних делегацій і команд міст-побратимів.

/Files/images/fff 045.jpg

У турнірі брали участь судді й спортсмени з Росії, Франції, Німеччини, Великої Британії, Ізраїлю, Італії, Молдови, Вірменії, США, України. У командному турнірі міст-побратимів взяли участь команди Москви, Санкт-Петербурга та Харкова, а також об'єднана інтернаціональна команда. У фестивалі взяли участь близько 1000 танцювальних дуетів із різних міст України та країн ближнього й далекого зарубіжжя, із них близько 300 - харківські.

/Files/images/fff 049.jpg

Музичний супровід під час конкурсу забезпечив Молодіжний Академічний симфонічний оркестр «Слобожанський». Для участі у фестивалі музиканти підготували спеціальну програму. Уперше латиноамериканська програмавиконувалася учасниками в супроводі сальса-групи «Діслокадос».

/Files/images/fff 046.jpg

За підсумками опитування всеукраїнського танцювального журналу «Туттіденс» фестиваль став лідером серед турнірів України. Президія WDC (Всесвітньої Ради Танцю) визнала харківський турнір кращим турніром 2008 року і надала місту Харкову право провести у 2009 році в рамках фестивалю «Кубок Харківського міського голови» Відкритий Чемпіонат Європи Аматорської Ліги Всесвітньої Ради Танцю і танцювального спорту. Так що спостерігати таку подію міста було дуже почесно.

/Files/images/fff 053.jpg

Фестиваль проходив під патронатом Харківського міського голови. Організаторами фестивалю виступали Харківська міська рада, Харківський міський центр спортивного танцю «Супутник» та громадські організації спортивного танцю України.
Учнів 154 школи дуже вразила поїздка на таку знаменну подію для міста. Залишилось безліч вражень, образів і яскравих спогадів.
Ними поділилася Юлія Сергієнко (8Б), а переклав Олександр Кадолін (7Б)