Офіційно: батьківські збори в режимі онлайн "Вільний час наших дітей"

2014-03-14

/Files/images/novyny/досуг ребенка.jpg
Шановні батьки!
Соціально-психологічна служба школи запрошує Вас до активної співтворчості в розумінні та вихованні дітей.
Пропонуємо кілька кроків:
1. Переглядаємо матеріали на цій сторінці.

/Files/photogallery/8549/Слайд1.JPG

2. Реєструємося для участі в коментуванні під власним прізвищем та ім'ям будь-якою зручною для себе та зрозумілою іншим мовою.
Увага! /Files/images/novyny/знак внимание.jpg
  • Листи про підтвердження реєстрації будуть надсилатися з понеділка, 17 березня 2014 року. Через технічні умови максимальний термін очікування становитиме 24 години.
  • Без реєстрації Ви не зможете прочитати ні свій, ні інші коментарі учасників зборів.
3. Коментуємо (ім'я, вказане при реєстрації, можна не використовувати), запитуємо, пропонуємо на цій сторінці.
4. Читаємо коментарі після входу на сайт через власний профіль (вхід через ключик у правому верхному куті сторінки)

Дозвілля наших дітей - час для самореалізації та самовиховання, чи не так?