"Юнландія": День ушанування учасників бойових дій на території інших держав

2016-02-16

15 лютого 2016 року в Харківській ЗОШ № 154 відбулася урочиста лінійка з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Учні 10Б (класний керівник О. В. Козлова) Вікторія Маркіна, Тетяна Завгородня, Фарух Махмадхонов і Ольга Ніколаєнко розповіли про перебіг локальної війни в Афганістані (1979-1989). Під час лінійки школярі згадували нашого земляка Володимира Олексійовича Піддубного - учасника штурму палацу Тадж-Бек, кавалера ордена Бойового Червоного Прапора.

/Files/photogallery/8952/ZvByYQjsD1A.jpgДля перегляду фоторепортажу, наданого І. Л. Марюхною, натисніть на малюнок

Після уроків актив "Юнландії" за традицією поклав квіти до меморіальної дошки В.О. Піддубного - людини, яка сумлінно виконувала обов'язок військовослужбовця перед своєю країною.

Вірність присязі - добрий приклад, чи не так?