"Юнландія": акція милосердя для Харківського віськового шпиталю до дня святого Миколая

2015-12-16

/Files/photogallery/8935/DSC_1457.jpg
17 грудня 2015 року учні ХЗОШ № 154 привітали з днем святого Миколая українських військових, які лікуються в Харківському військовому шпиталі.

/Files/photogallery/8935/DSC_1454.jpgДля перегляду фоторепортажу, наданого педагогом-організатором І.Л.Марюхною, натисніть на малюнок

Школярі та їх батьки підготували для бійців солодкі подарунки, вітальні листівки та поробки. Батьки учнів 5Б класу зібрали для організації 1100 гривень.
Частину подарунків українські військові отримали до Дня святого Миколая, решту учні ХЗОШ № 154 планують передати напередодні Нового року.

Милосердя - шлях до любові, чи не так?