Проект "Ми відповідаємо за тих, кого приручили"

Любов до тварин, спілкування з ними – природна потреба будь-якої людини. Знати, любити й охороняти природу – обов’язок кожного. Виховуючи в собі любов до тварин, ми цим виховуємо в собі любов до ближнього.
Про братів наших менших немало сказано, та все марно. Адже кожного разу, зустрічаючись із випадками людської зради й жорстокості, відчуваєш: про це не можна мовчати.
Шкільна організація учнівського самоврядування «Юнландія» запровадила довгостроковий проект «Ми відповідаємо за тих, кого приручили», покликаний розкривати суть взаємовідносин між тваринами і людьми, виховувати в учнів любов до «братів наших менших», а також почуття особистої відповідальності за долю тварин.
Щороку проект реалізується в кілька етапів:
  • виставка фоторобіт «Мій хатній улюбленець»;
  • проведення бесід у класах щодо захисту тварин (1-11 класи);розробка та реалізація тематичних кишенькових календарів;
  • проведення шкільної акції «Каштани зоопарку»;
  • благодійне фінансування харчування кенгуру Беннета в Харківському державному зоологічному парку.
Наші заходи - невід'ємна частина життя школи, тому про них ми регулярно повідомляємо в розділі "Новини". Читайте статті з позначкою "Юнландія" в нашому календарі за 2012, 2013, 2014, 2015 роки.