День знань. Свято 1 вересня 2015 року

2015-09-01

/Files/photogallery/8871/Фото3424.jpg
Свято дня знань відбулося!
Урочиста частина розпочалася вшануванням державних символів.
Першокласникам надали слово, звісно, першим.
Із найкращими побажаннями школі виступила Олена Волк - помічник депутата Харківської міської ради С.І.Бабицької.
Директор школи Л.І.Літвін повідомила про подарунки, які отримав кожен першокласник - особливі букварики для маленьких харків'ян від Харківського міського голови Г.А.Кернеса.

/Files/photogallery/8876/Фото3402.jpgДля перегляду фоторепортажу натисніть на малюнок

У гості до школярів завітала фея (керівник дитячої театральної студії "Ніка" Тетяна Турка) з маленьким чарівником - учнем 1А класу Ярославом Заборкіним. Вони начарували дятям шаленого бажання вчитися якнайкраще!
Святкова концертна програма склалася із виступів вокального колективу "Фантазія" (керівник Тетяна Валеріївна Заборкіна - учитель музики ХЗОШ №154)
Ось і настала мить першого дзвінка.
"Можна все на світі вибирати, сину, - вибрати не можна тільки Батьківщину", -такі слова зазвучали в кожному класі школи.

/Files/photogallery/8871/Фото3395.jpgДля перегляду фоторепортажу натисніть на малюнок

Хай щастить усім нам!

Будемо щасливими і цього навчального року, чи не так?