"Юнландія": проект Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) "Водопостачання, санітарія і гігієна в школах"

2015-01-26

/Files/images/Unlandia/2015_01_20-23_unlandiya_UNISEF_VSG.jpg
20-23 січня 2015 року учнівською організацією «Юнландія» було впроваджено проект Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) "Водопостачання, санітарія і гігієна в школах".

/Files/photogallery/8809/Слайд1.JPGДля перегляду фоторепортажу, наданого О.О.Білухою, натисніть на малюнок /Files/photogallery/8810/IMG_0427.JPGДля перегляду книжкової виставки, організованої бібліотекарем В.В.Шлінчук, натисніть на малюнок

У втіленні взяли участь
  • учні Маркіна Вікторія, Байбак Анастасія, Дементьєва Лілія, Махмадхонов Фарух, Ніколаєнко Ольга, Завгородня Тетяна, Курбет Лаура, Мухутдінова Вікторія, Селезньова Марія, Урайчик Маріанна;
  • педагог-організатор О.О.Білуха;
  • соціальний педагог Г.А.Галиця;
  • бібліотекар В.В.Шлінчук;
  • учителі Заборкіна Т.В., Іванова Н.В., Козлова О.В., Глущенко О.Д., Нестеренко В.В., Гончар В.І., Вовкушевська О.В., Кисельова Я.В., Сучкова Л.О.

Безпечні й дружні до дитини системи ВСГ - запорука здоров'я й успішності, чи не так?