1 Вересня - День знань

2013-09-01

/Files/photogallery/8088/Фото2162.jpg
Свято дня знань відбулося!
Урочиста частина розпочалася вшануванням державних символів. Гімн України звучав, коли учні 11А Оксана Рябцева та Микита Брацлавський піднімали Прапор України.
Слово для вітання взяв депутат Харківської міської ради Іван Савелійович Попович. Із найкращими побажаннями школі було подаровано баскетбольні та футбольні м'ячі.
Директор школи Л.І.Літвін приєдналася до вітань і повідомила про подарунки, які отримав кожен першокласник - особливі букварики для маленьких харків'ян від Харківського міського голови Г.А.Кернеса.
Також від імені депутата Верховної Ради України В.В.Писаренка було поповнено фонд нашої бібліотеки добіркою художньої літератури.

Заступник директора з НВР О.В.Аксьонова вшанувала навчальні досягнення кращих учнів школи.
Обмінялися побажаннями учні першого й одинадцятого класів.
Святкова концертна програма склалася із виступів учнів та вчителів.
Ось і настала мить першого двінка.
Хай щастить усім нам!

Будемо щасливими і цього навчального року, чи не так?