"Юнландія": марафон "Добро починається з тебе"

2023-02-17

17 лютого 2023 року відзначається День спонтанного прояву доброти.
Пряма мова заступника директора з НВР Н. М. Алєксєєвої:
"Спільнота Харківської ЗОШ № 154 протягом лютого 2023 року долучилася до Марафону добра за ініціативою Департаменту освіти «Добро починається з тебе».
Учні, батьки, учителі розповіли, як саме кожен з нас цей важкий для країни час примножує добро у світі, дарує свій час, надихає, дає надію, віру та підтримку тим, хто цього потребує. Немає значення, підтримуємо захисників, збираємо теплі речі для нужденних діточок, плетемо маскувальні сітки. Важливо, щоб добра в нашому світі ставало все більше.
Кожен учасник цього марафону мав добри почуттями, щирі наміри, гуманність, співчуття, милосердя і любов та стане справжнім воїном добра, який несе мир, любов і світло"
Фотозвіт лютий (надано заступником директора з НВР Н. М. Алєксєєвою)
Учні 4В класу (класовод Олена Віталіївна Вовкушевська) в січні 2023 року зробили саме такий вчинок -- допомогли дітям з села Дергачівського району Харківської області теплими речами та взуттям (400 кг одягу!).
Відеозвіт січень
Звичайно, не обійшлося й без солодких подарунків!

#Харків_марафон_добра