Подарунки до дня Святого Миколая від Харківського міського голови І. О. Терехова

2022-12-20

19 грудня 2022 року учнів Харківської ЗОШ №154 привітали з днем Святого Миколая солодкими подарунками від мера міста Харкова Ігоря Олександровича Терехова.
Переглянути фотовідеорепортаж, наданий лаборантом І. В. Коваликом
І. В. Ковалик (пряма мова):

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. У ніч з 18 на 19 грудня святий Миколай спускається з небес, щоб нагородити діток за їх добрі вчинки. Так і трапилося в ХЗОШ №154.

Святий Миколай прийшов привітати діток та педагогічний колектив. Порадував він їх солодкими подаруночками за слухняність, старанність, працьовитість. Щирі посмішки, які є джерелом щастя, були на обличчі в кожного!

Дива творяться руками людей, чи не так?