Мовна освіта в День української писемності й мови: ХХІ радіодиктант національної єдності за новим правописом!

2021-11-09

/Files/images/novyny/2021 радіодиктант.jpg
09 листопада 2021 року, у День української писемності й мови, учні 9-11 класів Харківської ЗОШ №154 (учителі української мови Вікторія Віталіївна Ільєнкова, Валентина Миколаївна Фесенко) написали радіодиктант.
Переглянути фоторепортаж
Радіодиктант національної єдності-2021 | НАЖИВО | Читає Юрій Андрухович
Коли, де і як долучитися? 21-й радіодиктант національної єдності - через чотири тижні.
"Радіодиктант національної єдності — це наймасовіший осінній флешмоб, покликаний звернути увагу на українську мову, популяризувати українську мову. Тож навіть якщо ваша професія ніяк не пов’язана з мовознавством, чи навіть якщо ви поки що не опанували українську мову, Радіодиктант — теж для вас. Ми закликаємо всіх 9 листопада о 10 годині ранку вмикати Українське радіо, Радіо Культура чи один з телеканалів Суспільного та писати Радіодиктант національної єдності", — зазначив в ефірі Українського радіо член правління Суспільного мовлення, відповідальний за платформу радіо, керівник проєкту "Радіодиктант"Дмитро Хоркін.
Як це відбувалося раніше в нашій школі,читайте тут.
Як написати без помилок? Як правильно писати радіодиктант?
Докладно про результати 2020 року

Мета акції не перевірка грамотності, а єднання!