«Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді»: проєкт "Видатні жінки-українки: 7 невідомих фактів про...»

2020-04-07

/Files/images/novyny/2020_04_13.jpg
Із 6 квітня 2020 року Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №154 Харківської міської ради Харківської області бере участь у конкурсі, що відбувається в межах проєкту «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді», який фінансується Європейським Союзом.
Учні 7Б класу та їх батьки розпочали роботу над проєктом "Видатні Жінки-Українки: 7 невідомих фактів про...»
Куратор проєкту Ольга Володимирівна Козлова - класний керівник 7Б класу.
Період реалізації проєкту – 6 місяців.
Ми будемо тримати вас у курсі всіх подій у цьому розділі сайта.