Я - українець, громадянин, патріот і предмет "Музичне мистецтво" в "Юнландії": ІІІ миротворчий фестиваль «Формат:МИР» (районний етап)

2020-02-21

19-20 лютого 2020 року відбувся ІІІ районний миротворчий фестиваль «Формат:МИР», ініційований Асоціацією дитячо-юнацьких громадських організацій Шевченківського району «Лідер ХХІ».
Переглянути відео, надане педагогом-організатором Ю. С. Волощук
Близько 700 учнів, активних учасників ДЮГО, висловили своє прагнення миру за допомогою поезії, пісні, хореографії, акторської майстерності.

Вітаємо колектив учнів 2-10 класів ХЗОШ №154 та керівника Тетяну Валеріївну Заборкіну, які посіли ІІ місце з музично-літературною композицією «Лист солдату»!

Як ми виступали раніше, дивіться тут.