Міський проект "Харків очима небайдужих дітей": номінація "Харків - місто щастя й добра"

2019-02-25

22 лютого 2019 року відбувся захист проектів "Харків очима небайдужих дітей" у номінації "Харків - місто щастя й добра".
Ученицю 3Б класу Діану Панченко (класний керівник Л. О.Сучкова) активно підтримували батьки. Дівчинка дуже хвилювалася, адже це її перший виступ перед такою серйозною та поважною аудиторією.
Цього місяця учениця Діана залучила своіх однокласників до участі в міському проекті "Харків очима небайдужих дітей".
У номінації "Харків - місто щастя й добра" діти реалізовували проект "Через добрі справи - до чистого та щасливого міста Харкова".
Переглянути фоторепортаж, наданий Л. О. Сучковою
Після отримання певної інформації від своєї однокласниці Діани діти активно й свідомо долучились до цього екологічного проекту: розпочався збір макулатури, поліетилену, пластмаси, використаних акумуляторів, дитячих іграшок, одягу.
Учні звітували та за допомолю батьків відвозили зібрані речі до визначених пунктів прийому, організації Червоного Хреста, дитячого будинку.
Гроші за вторинну сировину діти планують витратити так: придбати насіння та розсаду квітів і під час весняних робіт прикрасити ними клумби навколо школи.
Велику подяку хочеться висловити батькам Діани Панченко, які підтримали ініціативу доньки та охоче допомагали й залучали інших батьків класу.
Також свої проекти захищали Марія Піддубна та Михайло Мироненко (4Б, класний керівник О. В. Вовкушевська), Дмитро Копейко (6А, класний керівник Л. М. Новікова)

Небайдужих багато й ми всі заодно, чи не так?