"Nota bene": шкільний чемпіонат Харківської області з гри "Що? Де? Коли?" (І етап) та VIII Шкільний регіональний кубок (І етап)

2017-09-21

/Files/images/novyny/IMG_3753.JPG
20 вересня 2017 року в Харківській ЗОШ №154 на питаннях І етапу міжнародного VІІІ Шкільного регіонального кубку "Що? Де? Коли?" (скорочено ШРеК) проведено І етап Шкільного чемпіонату Харківської області з гри "Що? Де? Коли?".
/Files/images/novyny/2017-09-20 15.30.10.jpgДля перегляду фоторепортажу натисніть на малюнок
Результати групи "М" (учні 5-9 класів):
  • 1 місце - 9Б (капітан Марія Міхаєвич);
  • 2 місце - 8А (капітан Катерина Гроза);
  • 3 місце - збірна 5Б та 9Б (капітан Роман Павлій)

Вітаємо команду 9Б класу "Вондыркинды", яка посіла 2 місце серед команд із Харкова!

Переглянути результати І туру ШРеК
Торік команда 9Б класу в групі "Ш" була 3-ою серед харківських команд та 53-ою серед 559 команд світу (виступала під назвою "Вондыркинды").
Результати групи "Ш" (учні 7-11 класів):
  • 1 місце - збірна 7Б та 10Б (капітан Маріанна Урайчик)
Раніше про успіхи клубу інтелектуальної творчості «Nota bene» (тренер О.І.Родіонова) ми читали тут.
Заняття відбуваються в кабінеті 5 у понеділок і середу після 7 уроку (ви можете обрати зручний день і час).

Бажаєш спробувати? Приєднуйся!

Беремо участь у міжнародних, українських чи обласних змаганнях постійно!

Творити разом веселіше, чи не так?