Школа сприяння здоров'ю: ХХХІІ Міжнародний легкоатлетичний марафон «Визволення» та біг по шосе

2017-08-21

/Files/photogallery/8868/marafon vyzvolenna.png
20 серпня 2017 року учні Харківської ЗОШ №154 взяли участь у спортивно-масовому забігу на 3 км традиційного марафону, присвяченого 26 річниці незалежності України, дню міста Харкова та 74 річниці вигнання з Харкова нацистських окупантів.

/Files/photogallery/8868/marafon vyzvolenna.jpgДля перегляду фоторепортажу, наданого класним керівником 8Б Л. В. Жмакіною та city.kharkiv.ua, натисніть на малюнок

Переглянути старт
У змаганнях узяли участь близько 4 тисяч любителів бігу - харків'ян, воїнів АТО, спортсменів з обмеженими можливостями, громадян України та інших країн, гостей із міст-побратимів.

Финиш на 3 км

Минулого року ми теж брали участь у забігу.

Варто приєднатися до охочих бути здоровими, чи не так?