Навчальна екскурсія з предмету "Навколишній світ"до наукового відділення МАН України «Геологія, геохімія та мінералогія» в ХЦДЕД "Будинок учителя" Харківської обласної ради

2017-01-11

05 січня 2016 року відбулася екскурсія учнів 6А класу (класний керівник та учитель предмету "Навколишній світ" Оксана Валеріївна Аксьонова) до наукового відділення Малої академії наук України «Геологія, геохімія та мінералогія» в Харківському центрі дослідницько-експериментальної діяльності "Будинок учителя" Харківської обласної ради.

/Files/photogallery/9132/20170105_120854.jpgДля перегляду фоторепортажу, наданого класним керівником і вчителем предмету "Навколишній світ" О. В. Аксьоновою, натисніть на малюнок

Світлана Анатоліївна Галич - керівник геологічного гуртка, відвідувати який можна в нашій школі (подивитися розклад тут), - провела навчальну екскурсію.
Діти ознайомилися з колекцією корисних копалин рідного краю, способами їх видобування, узяли участь у практичній роботі з розпізнавання корисних копалин.
І до кожного камінчика можна було доторкнутися!

І камені розмовляють, чи не так?