Я - українець, громадянин, патріот: 75-ті роковини трагедії Бабиного Яру

2016-09-28

/Files/images/WAR/P9210027.JPG Учні Лариси Олександрівни Сучкової дізнаються про трагедію в Бабиному Яру
29 вересня 2016 року в Україні вшановують пам'ять жертв усесвітньо відомого місця трагедії - найбільшого інтернаціонального цвинтаря в Україні. Тут у роки фашистської окупації України було розстріляно понад 100 тисяч мирних жителів, військовополонених, підпільників, партизанів, заручників, психічнохворих та інших.

/Files/images/WAR/001.jpg

Бабин Яр - символ Голокосту.
Фашистські карателі знищували тут людей за національною та ідеологічною ознакою, а також тих, хто чимось не догодив владі „вищої раси”.

/Files/images/WAR/P9210028.JPGУчні Лариси Олександрівни Сучкової знають, що робити, щоб трагедія не повторилася!

Громадський комітет увічнення жертв Бабиного Яру
Відвідати кінозал віртуального музею Бабиного Яру
Читати роман-документ Анатолія Кузнецова "Бабин Яр"
Відвідати бібліотеку віртуального музею Бабиного Яру
Національний історико-меморіальний заповідник «Бабин Яр» на сайті Українського інституту національної пам'яті

Ми пам'ятаємо і вшановуємо!