День знань. Свято 1 вересня 2016 року

2016-09-02

/Files/photogallery/9052/Фото4089.jpg
Урочиста частина розпочалася вшануванням державних символів, а тоді запросили на лінійку першокласників.

/Files/photogallery/9052/Фото4066.jpgДля перегляду фоторепортажу натисніть на малюнок

Директор школи Л.І.Літвін привітала учнів, педагогів та батьків від імені ХОДА і ХМР і передала подарунки для кожного першокласника - особливі букварики для маленьких харків'ян від Харківського міського голови Г.А.Кернеса і шпаргалки з таблицею множення.
Із найкращими побажаннями школі виступили представники патрульної поліції.
Шкільні таланти подарували глядачам танцювальну патріотичну композицію, цирковий номер, сучасну українську пісню.
У гості до школярів завітав Незнайко.
Нарешті винуватцям свята - першокласникам - надали вітальне слово.
Ось і настала мить першого дзвінка.
І зазвучали в класах слова першого уроку, присвяченого 25-річчю незалежності України.

/Files/photogallery/9056/DSC_0748.jpgДля перегляду фоторепортажу натисніть на малюнок

Хай щастить усім нам!

Будемо щасливими і цього навчального року, чи не так?