Школа сприяння здоров'ю: ХХХІ Міжнародний легкоатлетичний марафон «Визволення» і біг по шосе

2016-08-22

/Files/photogallery/9043/Фото4025.jpg
21 серпня 2016 року вихованці секції велоспорту ХЗОШ №154 (тренер Є.М.Гомон) взяли участь у спортивно-масовому забігу на 3 км традиційного марафону, присвяченого 25 річниці незалежності України, дню міста Харкова та 73 річниці вигнання з Харкова нацистських окупантів.

/Files/photogallery/9043/Фото4002.jpgДля перегляду фоторепортажу натисніть на малюнок

У змаганнях узяли участь близько 3 тисяч любителів бігу з Харкова і Харківської області (Ізюма, Мерефи), з інших українських міст (Полтави, Сум, Вінниці, Жовтих Вод, Кривого Рогу, Донецька , Маріуполя, Слов'янська) та з Білорусі (Мінськ).

Юлия Светличная приняла участие в марафоне, посвященном Дню Независимости Украины

Серед учасників були ветерани спорту. У забігах на 3 км взяли участь сім'ї з дітьми. Традиційно для Харкова в змаганнях із бігу брали участь і спортсмени з обмеженими можливостями.
Минулого року ми теж брали участь у забігу.

Варто приєднатися до охочих бути здоровими, чи не так?