"Юнландія" в школі сприяння здоров'ю: акція «Обміняй сигарету на цукерку»

2016-02-26

/Files/photogallery/8983/RlUd-7yGyXM.jpg
25 лютого 2016 року організація учнівського самоврядування «Юнландія» Харківської ЗОШ №154 провела акцію «Обміняй сигарету на цукерку».

/Files/photogallery/8983/LDRGRgXpEJc.jpgДля перегляду фоторепортажу, наданого педагогом-оргнанізатором і автором новини І. Л. Марюхною, натисніть на малюнок

Учні запропонували курцям мікрорайону обміняти сигарети на солодощі. Школярі прагнули привернути увагу загалу до позбавлення від цієї згубної залежності, адже в Україні через наслідки тютюнокуріння щороку помирають близько 100 тисяч людей. Сумний лідер у регіональній статистиці курців — Харків. Тут щодня через куріння прощаються з життям 9 осіб.
Чимало перехожих із радістю відгукнулися на акцію та охоче віддали сигарети, зробивши вибір на користь солодкого презенту. Звичайно ж, були й ті, хто не хотів обговорювати пагубну звичку. Для таких людей актив «Юнландії» підготував інформаційні буклети «Тютюнова статистика України» та «Корисні поради: як кинути палити».
Від редакції: дивіться акцію "Юнландії" до Всесвітнього дня здоров'я.

Здорова людина - щаслива людина, чи не так?