"Фантазія": і знову мюзикл "Вовк і семеро козенят"

2016-01-25

/Files/photogallery/8947/IMG_8571.JPG
23 січня 2016 року вихованці вокально-естрадного колективу "Фантазія" на запрошення харківського композитора М.М.Шутя (колись він був активним учасником нашого ХІ традиційного фестивалю української пісні "Співограй") представили мюзикл маленьким і дорослим глядачам.

/Files/photogallery/8947/IMG_8378.JPGДля перегляду фоторепортажу, наданого мамою учениці Анастасії Білик, натисніть на малюнок

Від імені батьків та вихованців гуртка "Фантазія" дякуємо керівнику Тетяні Валеріївні Заборкіній!

Керівник висловлює подяку батькам учасників та особисто Анастасії Білик за фоторепортаж, Олексія та Ксенії Сребницької за відеозйомку та веселу афішу, Валерії та Вероніки Сулими за добір костюмів, Катерини і Нони Коваль за підтримку словом і ділом, Лями Аль Отті за перевезення реквізиту для вистави.

Пишаємося нашими дітьми, чи не так?