"Юнландія": міський конкурс "Марафон унікальних справ"

2016-01-15

/Files/photogallery/8941/DSC_1591.jpg
14 січня 2016 року відбувся районний етап міського конкурсу «Марафон унікальних справ». Цього року організації учнівського самоврядування Дзержинського району представили 23 унікальні проекти за різними напрямками діяльності: соціальні, творчі, благодійні, спортивно-оздоровчі, військово-патріотичні, екологічні.

/Files/photogallery/8941/DSC_1618.jpgДля перегляду фоторепортажу, наданого І. Л. Марюхною, натисніть на малюнок

Довгостроковий благодійний проект "Юнландії" «Ми відповідаємо за тих, кого приручили» впроваджується в ХЗОШ № 154 з 2012 року. Про наші справи в межах проекту розповідала учениця 10-Б класу Лілія Дементьєва.
Виступи учасників оцінювало компетентне журі в складі Н. М. Петракової (методист методцентру управління освіти адміністрації Дзержинського району міста Харкова) й А. Т. Пецко (куратор Асоціації дитячо-юнацьких організацій «Лідер-ХХІ»). До заходу також долучилися представники студентського самоврядування Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, а саме голова студентського самоврядування історичного факультету Сергій Зайцев.

Обмін ідеями - поштовх до нових, чи не так?