"Юнландія": акція "Батарейки, здавайтеся!"

2015-11-23

/Files/photogallery/8926/DSC_1259.jpg
16-20 листопада 2015 року шкільна організація учнівського самоврядування «Юнландія» приєдналася до Всеукраїнського екологічного руху «Батарейки, здавайтеся!»

/Files/photogallery/8926/e816223e.jpgДля перегляду фоторепортажу, наданого педагогом-організатором І.Л.Марухною, натисніть на малюнок

Команда активу "Юнландії" на чолі зі шкільним міністром екології Діаною Малей, координована педагогом-організатором І.Л.Марухною, лаконічно та доступно пояснила молодшим школярам, які небезпечні речовини містять у собі звичайні побутові акумулятори та як ці речовини можуть впливати на організм людини й навколишнє середовище.
Тепер відпрацьовані батарейки можна залишити в контейнері з написом "Екологія", розташованому в холі 1 поверху молодшої школи.

Дбати про майбутнє в чистому довкіллі прекрасно, чи не так?