День захисника Вітчизни: спортивно-інтелектуальне змагання «Справжні сини України»

2015-10-19

/Files/photogallery/8920/DSC01047.JPG
16 жовтня 2015 року серед учнів 5-6 класів відбулося спортивно-інтелектуальне змагання «Справжні сини України» - конкурс, присвячений Дню захисника України.

/Files/photogallery/8920/DSC01085.JPGДля перегляду фоторепортажу, наданого педагогом-організатором І.Л.Марюхною, натисніть на малюнок

У змаганнях узяли участь «курені»: «Спарта» (5-А клас), «Укропчики» (5-Б клас), «Булави» (6-А клас), «Козацькі діти» (6-Б клас). Нащадки славних козаків показали свої знання з історії козацтва та продемонстрували фізичну міць та силу.
Юні козачата змагалися в наступних конкурсах:
  • візитка;
  • «На коні» (спортивна естафета);
  • «Як у бою» (метання м'яча в ціль);
  • конкурс знавців історії українського козацтва;
  • «Як козаки силою вихвалялися» (перетягування канату);
  • конкурс отаманів;
  • конкурс уболівальників;
  • конкурс «Пригадай українське прислів'я»;
  • конкурс «Гуси» (спортивна естафета).

Вітаємо з перемогою курені та класних керівників, які їх підготували:

1 місце - «Спарта» (5А, класний керівник О.В.Аксьонова) та «Укропчики» (5Б, класний керівник С.М.Парахненко)
2 місце - «Козацькі діти» (6Б, класний керівник Л.В.Жмакіна)
3 місце - «Булави» (6А, класний керівник Ю.В.Сокол).

Ми справжні сини й дочки України, чи не так?