Екскурсія на хлібзавод «Кулиничі»

/Files/images/Kulinichi/Фото0157.jpgНам довірили ліпити рогалики

Хочу розповісти про захоплюючу екскурсію учнів 3Б класу на хлібзавод «Кулиничі».
Коли ми приїхали, нас провели в невеликий хол, де ми зняли куртки й шапки, одягли блакитні фартухи та одноразові шапочки (на заводі має бути ідеальна чистота). Потім наш клас присів на стільці та екскурсовод розповіла, як і де з'явився хліб, а ми розповіли прислів'я про хліб. Після цього ми пішли до першого цеху. Там лежали на стелажах уже спечені батони та булочки. У цеху ми зустріли лише одного працівника, він перевіряв якість батонів, чи немає браку. У другому цеху ми побачили, як замішується тісто, як із нього формуються батони. У третьому цеху роблять булочки. Сформовані булочки автомат начиняє маком і вони йдуть на випічку.

Потім нашому класу дали скуштувати гарячого білого і чорного хліба.
Після відвідання цехів ми повернулися в хол. Там були заготовки з тіста. Ми зліпили рогалики з джемом, їх поставили в піч, а ми пішли відгадувати загадки і дивитися мультики про хліб. Коли спеклися рогалики, ми випили з ними чаю.
Наприкінці екскурсії кожен отримав у подарунок гру і булочку з маком. Ще на згадку про екскурсію у нас залишилися фартухи й шапочки.
Нашому класу дуже сподобалася ця подорож, було цікаво й пізнавально
/Files/images/Kulinichi/Фото0179.jpgСофія Швайко, учениця 3-Б класу