Правила користування бібліотекою

1. Бібліотека обслуговує користувачів на абонементі та в читальній залі.
2. Учні записуються до бібліотеки в груповому (класи) або в індивідуальному порядку.
3. Термін користування книгами, які видаються на абонемент, не більше 15 днів. Кількість примірників, які видаються на абонемент, не більше 5 екземплярів.
4. У разі необхідності, термін використання може бути продовжений, якщо на видання немає попиту з боку інших користувачів, або скорочений, якщо видання користується попитом.
5. Кількість екземплярів, які видаються в залі, не обмежена.

/Files/images/Biblioteka/1302337446_724.jpg

Порядок використання комп’ютера шкільної бібліотеки для роботи в мережі Інтернет

1. Користування комп’ютером у бібліотеці безкоштовне.
2. Дозволяється робота не більше двох користувачів за одним комп’ютером.
3. Користувач зобов’язаний зареєструватися в зошиті реєстрації, вказати тему роботи в Інтернеті.
4. По всім питанням пошуку інформації в мережі Інтернет користувач повинен звертатися до працівника бібліотеки.
5. Включення, виключення комп’ютера, принтера дозволяється тільки працівникам бібліотеки.
6. Користувачам не дозволяється:
- використовувати ресурси Інтернету, за які треба платити;
- грати в ігри, переглядати web-сторінки, які не стосуються освітньої інформації;
- видаляти файли (окрім власних);
- залишати активним вікно Інтернету після завершення роботи на комп’ютері;
- включати, перезавантажувати, виключати комп’ютери, змінювати налаштування комп’ютера;
- втручатися в установлене програмне забезпечення.
7. Користувачі повинні не допускати потрапляння у середину комп’ютера та інших пристроїв предметів та рідин.
8. Тривалість роботи за комп’ютером для учнів не повинна перевищувати 20 хвилин.