Перемога над нацизмом у Європі

Я порою себя ощущаю связной
Между теми, кто жив
И кто отнят войной. (Юлія Друніна)

Добрі традиції мають жити!

Не буває застарілої інформації про ту страшну та велику війну - бувають байдужі серця...
Ми пам'ятаємо!
Кілька років тому учень Олег Сорока до 60-річчя з Дня перемоги над нацизмом у Європі з власної ініціативи перевтілив учнівський проект "Доля моєї родини під час Другої світової війни" у сторінки окремого сайту.
Тепер Олег та інші автори - студенти, а ми можемо відновити проект на сторінках нашого сайту.
Приєднуйтесь та надсилайте на 12baliv@gmail.com родинні перекази про ваших прадідів, щоб пам'ять була безсмертною, а імена - відомі!
75 річниця Перемоги над нацизмом у Європі

"Доля моєї родини під час Другої світової війни"

73 річниця вигнання з Харкова нацистських окупантів

70 річниця завершення Другої світової війни